Vývoj

Hlavní oblasti našeho vývoje jsou měření elektrických a neelektrických veličin, modernizace strojů a zařízení, řídicí a monitorovací systémy a v neposlední řadě laserové systémy.

Zaměřujeme se na výrobu modulů nebo systémů, které nelze zakoupit běžně na našem trhu.

Na základě specifikace vyrábíme pro zákazníky prototypy nebo funkční vzory modulů nebo systémů. Cena je srovnatelná s podobnými zařízeními. Záruku poskytujeme minimálně na dva roky. Nejnovější měřicí zařízení jsou osazována laserovou měřicí technikou a jejich parametry jsou srovnatelné s podobnými zahraničími produkty.

Naše hlavní aktivity:

  • měření elektrických a neelektrických veličin
  • inženýrsko-dodavatelské služby v průmyslové automatizaci
  • modernizace strojů a zařízení
  • dodávky průmyslových a speciálních systémů
  • dodávky řídicích a monitorovacích systémů

Všechny systémy dodáváme na klíč, včetně instalace, dokumentace a školení obsluhy. Cyklus od návrhu až po výrobu systémů je řízen s ohledem na jakost a spolehlivost. Jednotlivé komponenty jsou nakupovány od prověřených dodavatelů
a díly jsou podrobovány vstupním testům. Tam, kde nemáme záruku v termínech dodávek, jakosti výrobků a spolehlivosti dodavatelů, přistupujeme k vlastnímu návrhu a výrobě modulů. Tím je zajištěn včasný servis našich zařízení.

Naše firma začala spolupracovat se zástupci firmy QSCC za účelem zdokonalení systému řízení jakosti a získání certifikátu ISO 9001.

Systémy ve vývoji

Měření prostorové průchodnosti tratí

Projekt si klade za cíl konstrukci a výrobu zařízení pro měření prostorové průchodnosti železničních tratí. V současné době je
v provozu fotogrammetrický stroj FS3, pracující na principu jednosnímkové fotogrammetrie. Při konstrukci byly zohledněny požadavky ČD pro tato měření. Dále je respektována norma ČSN 736320 a předpisy s ní související.

 

Měření prostorové průchodnosti tratíMěření prostorové průchodnosti tratíMěření prostorové průchodnosti tratí

Napište nám!

*
*
*
*

Rychlý kontakt

Technická podpora prodeje a příjem objednávek:
Tel.: 466 613 532
obchod@rothsware.cz

© 2003 - 2015 ROT-HSware spol. s r.o.

Programování & Webhosting by MagicHouse s.r.o.

Vlastní výroba

Obchod