O nás

Naše společnost ROT-HSware spol. s r.o. byla zapsána do obchodního rejstříku již v roce 1991. Aktivity společnosti spočívají ve vývoji a výrobě průmyslových měřicích a řídících systémů, včetně laserových.

Od roku 1995 společnost zastupuje, jako autorizovaný distributor, významné zahraniční společnosti působící v oblasti elektrotechniky a elektroniky.

Výroba

Zpočátku jsme se specializovali na vývoj a výrobu měřicích systémů pro traťové stroje na český trh, později i pro Ruskou federaci, kam jsme dodali více než 100 systémů. Systémy pracují převážně na ruském dálném východě, Sachalinu, ale i na americkém kontinentu od Kanady až po Mexiko.

Specializujeme se  i na systémy využívající laserové snímače. Stěžejním výrobkem byl systém OK02 pro měření tramvajové kolejnice. Dalším zařízením, kde jsou využity laserové snímače, je systém 150/300SMC.

Přehled výrobního programu Vám podá pouze základní informace, z nichž je patrný rozsah našich aktivit. Samozřejmě neobsahuje všechny moduly nebo systémy, které jsme za uplynulá léta vyrobili.

Obchodní zastoupení

Od roku 1995 zastupujeme společnost Amphenol Air-LB, která nabízí široký sortiment kovových a plastových průmyslových konektorů a konektorů pro letecký průmysl, zdravotnictví a železniční dopravu.

Naším největším obchodním partnerem je Farnell element14 z Velké Británie. S touto společností spolupracujeme od roku 1997. Vybrat si můžete z více než 800000 položek z oboru elektroniky a elektrotechniky splňujících direktivu RoHS.

Dalším důležitým partnerem je společnost Newark element14. Od roku 1996 je součástí skupiny Premier Farnell. V nabídce naleznete největší výběr položek, které se vyrábí a obchodují převážně na americkém kontinentu.

Newark element14Farnell element14Amphenol-Ait LBSauterRaspberry Pi

Napište nám!

*
*
*
*

Rychlý kontakt

Technická podpora prodeje a příjem objednávek:
Tel.: 466 613 532
obchod@rothsware.cz

© 2003 - 2015 ROT-HSware spol. s r.o.

Programování & Webhosting by MagicHouse s.r.o.

Vlastní výroba

Obchod